Top 10 przepisów na sałatki na Sylwestra i Nowy Rok

 


Dzisiaj do mojego ulubionego zestawu sylwestrowego na ciepłe dania → 10 dań głównych na Sylwestra - przepisy dorzucam jeszcze Top 10 przepisów na sałatki na Sylwestra i Nowy Rok. Znajdziesz tutaj przepisy na sałatki z mięsem, wegetariańskie, z makaronem, ze świeżymi warzywami, z ryżem i również z kaszą.

Są to moje sałatkowe przepisy, które z pewnością sprawdzą się na każdym imprezowym stole, np. na domówce, na składkowej imprezie w większym gronie czy też podczas kameralnego spotkania rodzinnego. 

A po więcej kulinarnych inspiracji na ten imprezowy czas, zapraszam do starszych wpisów, które znajdują się na blogu:

Po więcej kulinarnych inspiracji i codziennych relacji zapraszam Cię na mój profil na IG. Kliknij, żeby mnie zaobserwować → www.instagram.com/kulinarne_przygody_gatity/

 

Top 10 przepisów na sałatki na Sylwestra i Nowy Rok 

Różnego rodzaju sałatki idealnie sprawdzają się na imprezowym stole. Pięknie i kolorowo wyglądają, i zawsze staramy się, żeby były urozmaicone. Dlatego znajdziesz tutaj garść prostych do przygotowania sałatek, które na pewno przypadną do gustu Twoim współbiesiadnikom.

Aby przejść do konkretnego przepisu, kliknij w zdjęcie wybranej przez Ciebie sałatki, po tym zostaniesz przeniesiona/y do danego przepisu.

 

Sałatka warstwowa z surimi

 

Sałatka z krewetkami i jajkiem

 

Sałatka z selerem konserwowym i kukurydzą

 

Makaronowa sałatka z fetą

Sałatka gyros

 

Ryżowa sałatka z ananasem i kukurydzą

 

Sałatka z kuskusem i granatem

 

Sałatka z pęczakiem i fetą

 

Sałatka szwajcarska

 

Sałatka meksykańska z ananasem

 

Komentarze