Fotograficzne spa na Sycylii

 

Fotograficzne spa na Sycylii, to pięć pełnych wrażeń dni spędzonych w magicznych miejscach na cudownej włoskiej wyspie w towarzystwie jedenastu dziewczyn kochających fotografię kulinarną. Na zaproszenie Kingi Greenmorning, najlepszej fotografki kulinarnej w Polsce, wybrałam się w tę podróż z ogromną ekscytacją.


 

Fotograficzne spa na  Sycylii  

 
Na przełomie lutego i marca rozkoszowałyśmy się piękną wiosną na Sycylii. To były dni pełne niesamowitych doznań, ponieważ Kinga wypełniła nam każdy dzień mnóstwem atrakcji!
Zamieszkałyśmy w przepięknej starej sycylijskiej rezydencji, która przez cały pobyt była tylko i wyłącznie do naszej dyspozycji. A z jej tarasu rozlegał się przepiękny widok na wulkan Etna, okoliczne wzgórza i mnóstwo drzew cytrynowych, mandarynowych i pomarańczowych.
Wokół rezydencji znajdowały się gaje cytrusowe, po których można było spacerować do woli i próbować różnych odmian owoców. Takie zerwane prosto z drzewa mają niesamowity intensywny smak i zapach.
Pierwszego dnia to właśnie tutaj buszowałyśmy, robiąc nieskończoną ilość zdjęć i chłonąc wspaniałe widoki i aromaty.
Jak widać na zdjęciach nasza willa też pełna była wspaniałych miejsc, które kusiły nasze fotograficzne obiektywy. Ogromne wrażenie robiła wspaniała kuchnia z mnóstwem pięknych przedmiotów.

Poniżej zostawiam fotorelację z Grammichele, z ogromną przyjemnością będę do niej wracać, a po więcej szczegółów z naszej wyprawy zajrzyjcie do Kingi → https://www.greenmorning.pl/

A niebawem na blogu pojawią się kolejne wpisy  z tego wyjazdu.
 

Komentarze