Everytap - odwiedzaj restauracje poza godzinami szczytu i płać tylko połowę


Jeśli lubicie jeść na mieście, a do tego płacić za wypad do restauracji tylko 50% to dzisiejszy post jest właśnie dla Was! Opiszę w nim bardzo przydatną dla wielbicieli dobrego jedzenia i nie tylko, aplikację Everytap. Dzięki niej zarezerwujecie swój stolik w jednej z kilkudziesięciu restauracji, a przy płatności za dania zamówione na kolację lub obiad zapłacicie tylko połowę.
Zapraszam po szczegóły. Zobaczcie jakie to proste!


Everytap - odwiedzaj restauracje poza godzinami szczytu i płać tylko połowę

Pomyślicie, że pewnie jest tu jakiś podstęp, bo czemu znana i renomowana restauracja ma coś sprzedawać za pół darmo? Haczyków żadnych nie ma, natomiast rezerwacje są dostępne poza godzinami szczytu, a lokal udostępnia tylko jedną taką rezerwację dziennie. Rabat dotyczy wszystkich dań z pełnej karty restauracji. Opłata rezerwacyjna wynosi 10 zł za stolik dla 2 osób.
Korzyści są po obu stronach, Ty jesz taniej, a lokal zachęca do spróbowania jego wszystkich dań. Warto też podkreślić, że pobyt  w danym lokalu nie jest w żaden sposób ograniczony czasowo.
Aplikacja Everytap na iOS została udostępniona na początku sierpnia 2014 roku. Obecnie działa w Trójmieście i w Warszawie.  Możecie wybierać spośród 170 restauracji! Wraz z uruchomieniem Everytap na system Android, zostanie rozpoczęty proces wdrażania aplikacji w innych lokalizacjach.


Jak to działa?
Aplikację można ściągnąć z Google Play lub Apple Store. jest ona bardzo prosta  w obsłudze. Po otwarciu aplikacji pokazuje się lista dostępnych rezerwacji z datą i dokładną godziną, kiedy dostępny jest stolik. Po kliknięciu w rezerwację następnym krokiem będzie wybranie ilości osób dla których chcemy zarezerwować wizytę. Rezerwacje można robić dla 2, 3 i 4 osób. Następnie zostaniemy przekierowani na stronę płatności za rezerwację. Po uregulowaniu płatności za pomocą karty płatniczej pojawi się potwierdzenie, że wybrany lokal został poinformowany o rezerwacji. Oczywiście płatność dotyczy tylko opłaty za zarezerwowanie stolika, resztę zapłacie na miejscu w lokalu w dogodny dla Was sposób.
Swoje wszystkie rezerwacje można sprawdzić w zakładce "Moje".
Aplikacja posiada też wygodną mapkę z dostępnymi w okolicy lokalami, na której można wyszukać poszczególne lokale.


W ramach testowania Evertytap wybraliśmy się do greckiej restauracji Santorini, prowadzonej przez Kręglickich, gdzie czekał na nas stolik dla 2 osób. Na naszych talerzach pojawiły się pyszne greckie przystawki dla dwojga, tradycyjna wiejska sałatka. Na drugie danie zamówiliśmy grillowaną ośmiornicę i pieczoną jagnięcinę. Jak zawsze w Santorini było przepysznie i miło.


Komentarze