Przetwory z pomidorów - 7 przepisów, które musisz zrobić na zimę

Pieczone pomidory marynowane w oliwie
 

Przetwory z pomidorów - 7 przepisów, które musisz zrobić na zimę! Te pyszne przepisy co roku pojawiają się w mojej spiżarce. Zawsze w sierpniu i we wrześniu - bo to wtedy pomidory najlepiej smakują letnim słońcem - moja kuchnia wypełnia się pomidorowymi aromatami.

Część tych przetworów zjadamy na bieżąco, tak jest na przykład z pieczonymi pomidorami, częścią będziemy się cieszyć gdy nastaną chłodne szare jesienne i zimowe miesiące.


Więcej inspiracji na moim Instagramie

Po więcej przepisów i kulinarnych ciekawostek zapraszam Cię na mój profil na Instagramie → https://www.instagram.com/kulinarne_przygody_gatity/. Zaobserwuj moje konto i zostań na dłużej, będzie mi miło.

 

 

Przetwory z pomidorów - 7 przepisów, które musisz zrobić na zimę

W tym wpisie zebrałam moje ulubione pomysły na pomidory do słoika. Jeśli Cię zainteresują i zechcesz przejść do któregoś konkretnie, wystarczy, że klikniesz w zdjęcie lub w tytuł przepisu, który jest pod zdjęciem, a zostaniesz automatycznie przniesiona/y do wybranego przepisu.

Mam nadzieje, że moje pomidorowe inspiracje Tobie również przypadną do gustu i zagoszczą w Twojej kuchni, a także na Twoim stole.

Smacznego!


Pieczone pomidory marynowane w oliwie i tymianku

 

Suszone pomidory - jak zrobić

Kiszone pomidory

Suszone pomidory w oliwie z ziołami


Pieczone pomidory


Przecier pomidorowy na zimę


Przecier pomidorowy z cebulą i czosnkiem


Komentarze