Gala Kobiet z Pasją 2017


Dziś zapraszam Was na fotorelację z Gali Kobiet z Pasją 2017 zorganizowanej przez miesięcznik Moje Mieszkanie, która odbyła się w warszawskim Teatrze Kamienica. Jak część z Was pewnie pamięta, wygrałam w plebiscycie Kobieta gotująca z pasją i zdobyłam piękną statuetkę. A wszystko dzięki Waszym glosom 💗.Gala Kobiet z Pasją 2017
Na początku marca w ramach Klubu Kobiet z Pasją organizowanego przez miesięcznik Moje Mieszkanie zostałam nominowana do plebiscytu Kobieta z Pasja 2017. Głosowanie trwało trzy tygodnie, a głosy można było oddawać na stone internetowej plebiscytu. Wraz ze mną zostało nominowanych 8 koleżanek blogerek kulinarnych. Dzięki głosom moich czytelników udało mi się zdecydowanie wyprzedzić moje konkurentki i zajęłam w nim  pierwsze miejsce 😍.
13 kwietnia, dokładnie w moje urodziny, odbyła się uroczysta gala podczas, której zostały ogłoszone zwyciężczynie plebiscytu. Dla mnie był to cudowny prezent urodzinowy! Podczas gali towarzyszył mi mój mąż 💖.
Zdjęcia, które wykorzystałam są autorstwa Piotra Mastalerza. Dziękuje organizatorom za ich udostępnienie.
Statuetkę wręcza mi Redaktor Naczelna Dorota Jaworska


Pare słów podziękowania W ramach Gali specjalnie dla nas wystąpił w legendarnej komedii "W obronie jaskiniowca" Emilian Kamiński. Śmiechu było co niemiara. Sztuka jest rewelacyjna, a p. Emilian ma wspaniały kontakt  z publicznością. Po spektaklu zostaliśmy zaproszeni na pyszny i baaaardzo obfity lunch, był wtedy czas na rozmowy z innymi pasjonatkami gotowania i nie tylko.
Bardzo dziękuję magazynowi Moje Mieszkanie za wspaniały dzień i za super nagrody! To były piękne urodziny.
Wkrótce, w ramach nagrody wyruszamy z mężem na cudny weekend do hotelu Marina Club na Warmii i Mazurach.

Z przeuroczą Redaktor Naczelną 

Komentarze