Bez laktozy ? Bez glutenu ? Warsztaty Lidla z Darią Ładocha

kwiaty-w-wazonach

Zapraszam na relację w warsztatów kulinarnych zorganizowanych przez Lidl Polska pod hasłem "Bez laktozy ? Bez glutenu ? W Lidlu bez kłopotu !" Warsztaty poprowadziła  Daria Ładocha, ambasadorka najnowszej kampanii "Tradycyjnie czy nowocześnie".
Bez laktozy ? Bez glutenu ? Warsztaty Lidla z Darią Ładocha
2 marca w odremontowanym warszawskim studiu kulinarnym Cook Up odbyły się warsztaty, których hasłem przewodnim była lekka i zdrowa kuchnia bez glutenu i bez laktozy. Daria jest miłośniczką zdrowego żywienia, wielbicielką kuchni tajskiej, ekspertką z dziedziny zdrowej kuchni dla dorosłych i dzieci, a poza tym przesympatyczną i pełną pozytywnej energii dziewczyną 😃.
Były to pierwsze warsztaty w nowej kampanii Lidla pod hasłem "Tradycyjnie czy nowocześnie". Daria wspólnie z Karolem Okrasa jest jej ambasadorką.W trakcie warsztatów przygotowaliśmy cztery bardzo proste, ale zarazem pyszne dania. Daria wielokrotnie powtarzała, że nie przepada za długim staniem przy garnkach i lubi szybkie i łatwe potrawy. W ten sposób miałyśmy więcej czasu, żeby wspólnie porozmawiać. Daria jest skarbnicą wiedzy na tema zdrowego odżywiana i różnego rodzaju diet.
Wspólnie ugotowałyśmy:
  • pastę z groszku z prażonym słonecznikiem, chili i kolendrą
  • krem z białej rzodkiewki z oliwą truflową i suszonymi pomidorami
  • krewetki duszone na winie z dodatkiem pietruszki z ryżem cytrynowo-miętowym
  • sorbet z mango z ciepłą śmietanką kokosową i orzechamiFot. Lidl

Fot. Lidl


To było bardzo sympatyczne i smaczne spotkanie. Miło było poznać przesympatyczną i energetyczną Darię i wspólnie z innymi koleżankami blogerami spędzić czas przy kuchni,  a potem zasiąść do pięknie udekorowanego stołu !

Fot. Lidl

Komentarze