Świąteczne spotkanie z Poltino


Ostatnią sobotę spędziłam w bardzo miłym towarzystwie innych blogerek kulinarnych w warszawskim studiu kulinarnym na świątecznym spotkaniu z marką Poltino. Tym razem nie gotowałyśmy, tylko zgłębiałyśmy tajniki decoupage i poznawałyśmy techniki robienia zdjęć kulinarnych przy sztucznym świetle. Było fantastyczne ! Zapraszam na relację 😻.


Świąteczne spotkanie z Poltino
10 grudnia w studiu kulinarnym Małe przyjemności, które mieści się na warszawskiej Woli odbyły się warsztaty dla blogerek kulinarnych. Zostały zorganizowane przez agencję Mucha nie siada, a uczestniczyłyśmy w nich na zaproszenie firmy przetwórstwa owocowo-warzywnego Poltino.


Tym razem nie były to typowe warsztaty kulinarne, tylko zgłębiałyśmy tajniki decoupage i poznawałyśmy techniki robienia zdjęć kulinarnych przy sztucznym świetle. 
Muszę przyznać, że do tej pory nie miałam styczności z techniką  decoupage i nieco się obawiałam czy podołam zadaniu... ? Naszą przewodniczką  była przesympatyczna Mira, która z ogromną cierpliwością tłumaczyła nam tajniki tej techniki dekorowania. Dzięki niej spod naszych rąk wyszły cudeńka, które z pewnością pojawią się na moich zdjęciach na blogu.
W międzyczasie uczestniczyłyśmy także w warsztatach fotograficznych. Fotograf Maciek Zaczyk szkolił nas w zakresie bardzo trudnego i zarazem ciekawego tematu, czyli robienia zdjęć przy sztucznym świetle. To bardzo istotna umiejętność szczególnie, kiedy za oknem szaro i buro i ciężko jest robić zdjęcia przy naturalnym świetle. Zdjęcia robiliśmy przy użyciu soft boxu, który  zresztą potem dostaliśmy w prezencie od Mikołaja 😊.

W trakcie warsztatów był też moment, żeby porozmawiać z właścicielami agencji o tym co zrobić, żeby nasze blogi były lepiej widoczne w sieci i co zrobić, żeby zyskać większe grono czytelników i odbiorców.
Muszę przyznać, że to było cudne spotkanie ! Bardzo dziękuję organizatorom za zaproszenie, a naszym szkoleniowcom za wiedzę, którą nam przekazali. Dziękuję również za dziewczynom za pogaduszki w trakcie robótek ręcznych. Fajnie było się  znowu z wami widzieć !
Do następnego 😘.

Fot. Mucha nie siada

Fot. Mucha nie siada

Fot. Mucha nie siada

Fot. Mucha nie siada

Fot. Mucha nie siada

Fot. Mucha nie siada

Komentarze