"Kuchnia fit 2 Wspólne gotowanie" Konrada Gacy


Zapraszam na kilka słów o najnowszej książce Konrada Gacy pod tytułem "Kuchnia fit 2 Wspólne gotowanie". Znajdziecie  w niej lekkie, zdrowe i proste przepisy kulinarne i relacje osób, które przeszły metamorfozę i zmieniły swoje życie dzięki diecie autora książki,"Kuchnia fit 2 Wspólne gotowanie" Konrada Gacy
Konrad Gaca, autor tej smacznej książki to trener Klasy Master, znany propagator zdrowej i lekkiej kuchni. "Kuchnia fit 2 wspólne gotowanie" jest skierowana to wszystkich tych, którzy chcą się zdrowo odżywiać i być w  formie. Wszystkie przepisy, które tu znajdziecie są elementem programów dietetycznych Gaca System.
"Kuchnię fit 2 wspólne gotowanie" poprzedziła wydana w zeszłym rogu "Kuchnia fit". Jej recenzję możecie przeczytać tutaj.Najnowsza książka Konrada Gacy składa się z następujących rozdziałów:
  • wstępu
  • przepisów na śniadania, obiady, kolacje i desery
  • metamorfoz
  • metamorfoz on-line
  • metamorfoz trenerów-motywatorów
  • tabel kalorycznych


W książce znajdują się przepisy kuchni Konrada Gacy, przepisy szefa kuchni Gaca Spa, usytuowanego w Kazimierzu nad Wisła, Emila Sojko i przepisy zwycięzców konkursu zorganizowanego dla czytelników "Kuchni fit".
Ciekawostką jest to, że tym razem Konrad Gaca do współtworzenia swojej książki zaprosił również blogerów kulinarnych. Przepisy na dania przez nich przygotowane znajdziecie w każdym rozdziale.

Wszystkich, którzy  chcieliby zacząć swoją przygodę z dietą autor zaprasza do Gaca Centrum lub na największą platformę odchudzania on line - gacasystem.pl. W książce znajdziecie historie metamorfoz pacjentów Konrada Gacy. Przeczytacie tam jak dzięki odpowiednio dobranym posiłkom, treningom i motywacji osiągnęli wymarzoną wagę.
Na końcu książki znajdziecie też bardzo przydatne tabele kaloryczne wszystkich przepisów, które pojawiły się w książce.Na ostatnich stronach można poczytać o hotelu Gaca Spa, znajdującym się w Kazimierzu nad Wisłą. jak pisze autor, jego misją jest pomóc osobom cierpiącym z powodu nadwagi i otyłości oraz zmotywowanie ich do zmiany stylu życia. "Dlatego z całym przekonaniem możemy powiedzieć, ze hotel Gaca Spa to jedyne miejsce w Polsce, gdzie do zdrowia i relaksu podchodzi się w sposób kompleksowy".


"Kuchnia fit 2 Wspólne gotowanie" 
Autor Konrad Gaca
Wydawnictwo Burda książki
Rok wydania 2015
298 stron
Cena 39,90 złotych

tutaj możecie poczytać wrażenia z blogerskiego pobytu w Gaca Spa,  w którym miałam przyjemność uczestniczyć.Komentarze