Drugie urodziny blogaDziś blog Kulinarne przygody Gatity świętuje swoje drugie urodziny, a ja mam wrażenie jakby to było wczoraj, kiedy to z pewną nieśmiałością zabierałam się do napisania swojego pierwszego posta. Dziś opublikowanych postów na blogu jest już ponad 650 i mam nadzieję, że będzie ich jeszcze dużo, dużo więcej :-). 
Drugie urodziny bloga

Dokładnie dwa lata temu założyłam bloga i pojawił się na nim pierwszy wpis i pierwsze zdjęcia... Ależ to szybko zleciało ! Na początku trochę to wszystko było nieudolne, nieśmiałe, a zdjęcia... no cóż, powiedzmy delikatnie, że niespecjalne :-). Po jakimś czasie był nawet taki moment, że chciałam popodmieniać te pierwsze zdjęcia na nowe, ale doszłam do wniosku, że je zostawię. Będzie widać, że jednak poczyniłam jakieś drobne postępy.
Blog powstał zupełnie przypadkowo, za namową mojej koleżanki Marzeny z forum ogrodniczego, na którym wymieniałyśmy się również przepisami. To ona podsunęła mi pomysł spisywania swoich przepisów. Łatwiej byłoby je wtedy przesyłać, gdy ktoś chciał  z nich korzystać. Broniłam się przed tym troszkę, bo szczerze powiedziawszy bałam się tego, jak sobie dam radę z blogiem od strony technicznej... ? 
Blog funkcjonuje, więc radę sobie dałam, a dziś jestem z siebie dumna, że wszystko tworzyłam sama, bez niczyjej pomocy. Sama gotuję ( choć czasami wyręczają mnie w  tym moje córki), sama robię zdjęcia, sama piszę i ogarniam wszystkie kwestie techniczne. Ten blog to moje dziecko :-).
Blogowanie mnie wciągnęło, a przy okazji pozwoliło mi poznać mnóstwo fajnych i pozytywnie zakręconych ludzi związanych z blogosferą i nie tylko. Moja rodzinka musiała się przyzwyczaić do tego, że najpierw robię zdjęcia, a dopiero później można jeść, albo, że w lodówce stoi talerz z kartą: nie ruszać, to do zdjęcia :-).
Przez te dwa lata na blogu pojawiło się ponad 650 różnorodnych przepisów. Robiłam również recenzje książek kulinarnych, opisywałam moje przygody na warsztatach kulinarnych. Muszę przyznać, że prowadzenie bloga bardzo mnie wciągnęło
Jeśli macie jakieś sugestie co do bloga, jakieś pomysły to serdecznie zapraszam do podzielenia się nimi ze mną.
Dziękuję za to, że mnie odwiedzacie i wykorzystujecie moje przepisy. Dziękuje, że do mnie piszecie i  komentujecie. Dziękuję za to, że jesteście ze mną !


Komentarze

 1. 650 postów w dwa lata robi wrażenie! Gratulacje i serdeczne życzenia kolejnych udanych lat w blogowaniu życzę :-) Beata

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję urodzin i życzę jeszcze wielu lat pysznych inspiracji!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Łucja, dzięki, mam nadzieję, że będą nowe inspiracje :).

   Usuń

Prześlij komentarz