Blogerski weekend w Gaca Spa


Dzisiaj zapraszam na relację z pełnego wrażeń weekendu spędzonego w Gaca Spa w Kazimierzu Dolnym. Wraz z innymi blogerkami i blogerami spotkaliśmy się, aby nieco się zrelaksować w nowo otwartym hotelu pod egidą Konrada Gacy.


Blogerski weekend w Gaca Spa

W styczniowy weekend 17-18 stycznia na zaproszenie Gaca System wraz z innymi blogerami udaliśmy się do uroczego i malowniczego miasteczka, Kazimierza Dolnego. Zostaliśmy zakwaterowani w nowo otwartym hotelu Gaca Spa. Od razu na początku czekała na nas miła niespodzianka w postaci kubków z nazwami naszych blogów.
Gaca Spa to nowe miejsce w tym miasteczku, stworzone przez Konrada Gacę, cenionego dietetyka, trenera i prezesa Stowarzyszenia Zapobiegania Otyłości "Fatkillers. Gaca Spa oferuje opiekę specjalistów, trenerów i fizjoterapeutów. W czasie turnusów w ośrodku otrzymacie specjalnie dobraną dietę, program treningowy, weźmiecie udział w warsztatach motywacyjnych i zdrowego gotowania oraz skorzystacie z relaksujących zabiegów w Spa & Wellness.


Po obiedzie wzięły nas w przysłowiowe obroty panie wizażystki i pani fotograf. Muszę przyznać, że to był bardzo fajny element naszego pobytu w Gaca Spa i efekt końcowy, czyli zdjęcia miłe mnie zaskoczyły.


Fot. Agnieszka Kozłowska

Fot. Agnieszka Kozłowska

Fot. Agnieszka Kozłowska

Po sesji fotograficznej odbyło się spotkanie z panem Konradem Gacą. Opowiadał nam o Gaca Systemie, o  sukcesach w odchudzaniu swoich pacjentów i o dotychczasowej 10-letniej działalności. Na kolacji byli obecni również odchudzeni pacjenci Gaca System i opowiadali nam o swych doświadczeniach w trakcie diety i po jej zakończeniu. Muszę przyznać, że ich metamorfozy robiły ogromne wrażenie.
W czasie spotkania rozmawialiśmy także o najnowszej książce Konrada Gacy Kuchnia fit, można w niej znaleźć wiele prostych i dietetycznych przepisów na śniadania, obiady, kolacje i desery.
Oczywiście  w czasie całego naszego pobytu w Gaca Spa mogliśmy spróbować kuchni fit, czyli dań przygotowanych z minimalną ilością kalorii, które jedzą pacjenci pana Konrada w trakcie turnusów odchudzających.Fot. Agnieszka Kozłowska

Następnego dnia czekał nas znowu czas pełen wrażeń. Po śniadaniu wsiedliśmy do dorożek i udaliśmy się do słynnej kazimierskiej piekarni - restauracji Sarzyński na warsztaty, w trakcie których uczyliśmy się jak robić kazimierskie tradycyjne drożdżowe koguty.
Wprawdzie moje dzieło bardziej przypominało kaczkę niż koguta,  ale śmiechu i zabawy przy jego robieniu było co nie miara :-).

Fot. Agnieszka Kozłowska

Po przygodzie kulinarnej przyszła pora na pieszą wycieczkę po Kazimierzu w towarzystwie przemiłej pani przewodniczki, która opowiadała nam różne ciekawostki zarówno mówiące o historii, jak i o teraźniejszości tego uroczego miasteczka.
Po południu niestety przyszło się rozstać i z Kazimierzem  z blogerami, którzy zjechali do Gaca Spa z całej Polski.
To był bardzo wesoły, pełen wrażeń i emocji weekend. Fajnie było się spotkać ze znajomymi i poznać nowych blogerów.
Może jeszcze kiedyś uda się nam tam wrócić... ?
Hotel GACA SPA, dawniej Berberys
ul. Szkolna 29
24-120 Kazimierz Dolny

W mojej relacji wykorzystałam zdjęcia autorstwa Agnieszki Kozłowskiej.

Komentarze

 1. ;) fajnie ;) troszke zazdroszcze takiej milej przygody ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aniu, oj było fajnie, było :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gaca Spa wyglada niespamowicie, a te potrawy...cos oblednego. Az chce sie tam pojechac. Zazdroszcze:) ale z tego co sie orientuje to niedlugo bedzie turnus w Spa? Dla mnie cos jest wazne, to, to, ze opieka jest i, ze to turnus nie tylko wypoczynku ale i metamorfozy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, najbliższy turnus rusza 22-go lutego. I faktycznie opieka jest kompleksowa,

   Usuń

Prześlij komentarz