Targi Natura Food 2016W dniach 7-9 października bieżącego roku odbędzie się w Łodzi  kolejna już IX edycja Międzynarodowych Tragów Żywności Ekologicznej i Naturalnej Natura Food. Targi te to największa impreza poświęcona eko żywności w Polsce. Po tylu latach mają już one ugruntowaną pozycję wśród imprez o podobnej tematyce w Polsce. Są też najważniejszym wydarzeniem branży eko żywności nie tylko w naszym kraju, ale także w Europie Wschodniej.
Na targach będzie się można zapoznać, między innymi, z najnowszymi międzynarodowymi trendami rozwoju rolnictwa ekologicznego i powiązanych z nim branż. Będzie się można również spotkać bezpośrednio z producentami.
Targom będą również towarzyszyć różnego rodzaju konferencje, fora, seminaria, prezentacje i spotkania. W czasie targów odbędzie się również konkurs dla produktów prezentowanych podczas wydarzenia.
Cały program jest dostępny na Natura food.

Tym razem Targom będzie towarzyszyć po raz pierwszy Ogólnopolskie Spotkanie Blogerów Kulinarnych. To bardzo fajna inicjatywa, bo takich spotkań mamy w Polsce mało.
W trakcie tego spotkania odbędą się warsztaty i prelekcje ze znanymi blogerami oraz szefami kuchni.
Wybieram się do Łodzi, żeby upiec dwie pieczenia na jednym ruszcie, czyli dowiedzieć się czegoś więcej o ekologicznej żywności i spotkać z blogerami z całej Polski.
Do zobaczenia !


Komentarze