Telewizyjny "Przepis dnia": wspólnie z Marcinem Budynkiem gotujemy zalewajkę


Serdecznie zapraszam moich czytelników na jutrzejszy program pod tytułem "Przepis dnia", który jest emitowany w telewizyjnej Jedynce o godzinie 19.15. W piątkowym odcinku będę miała przyjemność gotować razem z szefem Marcinem Budynkiem polską zalewajkę według mojego przepisu.


Telewizyjny "Przepis dnia": wspólnie z Marcinem Budynkiem gotujemy zalewajkę


Od początku marca tego roku szef Marcin Budynek w piątkowym odcinku "Przepisu dnia" zaprasza do wspólnego gotowania blogerów kulinarnych. 24 kwietnia tym szczęśliwym wybrańcem będę ja. Jutro będziecie mogli zobaczyć, jak wspólnie z Marcinem gotujemy jedną z bardziej tradycyjnych polskich zup, zalewajkę. Tym razem będzie to zalewajka według przepisu mojej babci. Przepis ten został wybrany przez sponsora programu z portalu Doradca smaku.pl.
Marcin jest bardzo dowcipny i otwarty, więc atmosfera na planie była wesoła, po części także dzięki całej ekipie. Zupa ugotowała się szybko, równie szybko została  po nagraniu zjedzona, co oznacza, że smakowała.
Jak to mówią, pierwsze koty za płoty, bo był to mój pierwszy występ w telewizji i mam nadzieję, że nie przyniosę wstydu rodzinie ;-).
Uprasza się nie regulować odbiorników  :-).

Zdjęcia dzięki uprzejmości TVP.


Komentarze

Prześlij komentarz