Recenzja produktów z Emako.pl


Recenzja produktów z Emako.pl

Dzisiejszy wpis będzie trochę nietypowy, bo bez przepisu, natomiast chciałam się z Wami podzielić moimi wrażeniami na temat zakupów w internetowym sklepie Emako.pl Kupiłam tam dwie bardzo przydatne, żeby nie powiedzieć niezbędne rzeczy do kuchni: tacę z pokrywką i uchwytem na ciasto i inne wypieki i okrągłą formę do pieczenia ciasta z przykrywką.Taca z pokrywą to bardzo przydatny przedmiot w kuchni. Możemy w niej przechowywać ciasta, ciasteczka, owoce lub inne produkty. Ja akurat wykorzystałam ją do przechowania chrupkiego pieczywa, które właśnie upiekłam. Taca jest duża, o wymiarach: wysokość 43 cm, szerokość 31 cm i wysokość 9 cm i jest wykonana z estetycznego plastiku. Posiada klipsy, które przytrzymują pokrywkę, ta natomiast posiada wygodne uchwyty do przenoszenia całego pojemnika. Wystarczy położyć pokrywę na tacy, delikatnie przycisnąć i po usłyszeniu delikatnego "klik" pojemnik jest zamknięty. Taca jest lekka i wygodna w użytkowaniu. Jest dostępna w  czterech kolorach: żółtym, różowym, niebieskim i zielonym.

Drugim niezbędnym przedmiotem w każdej kuchni jest oczywiście tortownica. Zapewne posiada ją każda gospodyni. Natomiast ta forma posiada jeszcze dodatkową przydatną cześć, czyli przeźroczystą pokrywę  z rączką. Teraz ciasto można już bez problemu przechowywać w lodówce, bez obawy, że nam wyschnie. Można je również łatwo przetransportować na piknik lub do przyjaciół.
Forma ma średnicę 25 cm i możemy ją wykorzystać do pieczenia ciast ucieranych, kruchych, biszkoptów, tart czy też pizzy. Specjalna powłoka z technologią non-stick zapobiega przywieraniu, a także ułatwia nam wyjmowanie ciasta. Forma nie wymaga już natłuszczania przed pieczeniem ciasta. Maksymalna temperatura pieczenia to 230 stopni Celsjusza. Jest bardzo łatwa w pielęgnacji i można ją myć w zmywarce.

A na koniec niespodzianka :-). Wszyscy czytelnicy mojego bloga otrzymają 10% rabatu na zakupy w sklepie Emako.pl  Rabat dotyczy całego asortymentu i jest ważny od dziś przez  najbliższe 7 dni.

Kod rabatowy, który należy wpisać to: kulinarne-przygody-gatity

Dodam jeszcze, że przesyłka dotarła do mnie w tempie ekspresowym, a cały proces składania zamówienia, płatności, etc. przebiegł bez żadnego problemu. Sklep internetowy ma przejrzysty szablon, a klient jest prowadzony za rękę. Po złożeniu zamówienia dostaniemy potwierdzające maile dotyczące każdego z  poszczególnych etapów realizacji zamówienia.

Komentarze

Prześlij komentarz