Rozwiązanie konkursu Jesienna zupa z Poltino


Moi Drodzy Czytelnicy,  konkurs "Jesienna zupa z Poltino" ma już swoich zwycięzców ! Kulinarne przygody Gatity serdecznie gratulują i zapraszają po szczegóły poniżej 😃.Rozwiązanie konkursu Jesienna zupa z Poltino  
Jeszcze raz chciałam serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w moim konkursie. 
Jak zwykle przy takich konkursach mam nie lada problem z wybraniem zwycięzców, ponieważ wszystkie nadesłane przez Was przepisy były bardzo smakowite, a niestety nagrody tylko dwie.... Do końca nie mogłam się zdecydować, ale cóż ktoś musi być pierszy, a ktoś drugi.
Przy okazji chciałam jeszcze raz zwrócić uwagę na to, żeby czytać regulamin konkursu. Tam wszystko jest bardzo prosto i jasno napisane. Niestety kilka zgłoszeń było nieprawidłowych, w tym przepis ze skradzionym z internetu zdjęciem.
Jesień to czas kiedy zupy często goszczą na moim stole, kilka z Waszych przepisów na pewno na nim wkrótce zagości. Pierwszym z nich będzie:
zupa krem z marchewki, dyni i batata przygotowana przez Elę50. Elu, dokładnie trfaiłaś w moje smaki, no i ten piękny kolor zupy ! Garnki  i mega paka mrożonek jedzie do Ciebie, serdecznie gratuluję 😊.
Natomiast drugim daniem będzie przepis:
Anety76 - warzywna zupa z soczewicą, dynią i papryką. Twoja zupa idealnie wpisuje się w jesienny nastrój kulinarny. Zapowiada się pysznie 😍. Dzięki za inspirację !

Wszystkie przepisy znajdziecie we wpisie konkursowym tutaj.

Przez kolejne 7 dni czekam na dane teleadresowe zwycięzców, które proszę wysłać na mój adres mailowy.
Serdecznie gratuluję zwycięzcom, pozostałym osobom bardzo dziękuję za udział w konkursie i zaangażowanie i mam nadzieję, że do zobaczenia niebawem w kolejnym konkursie.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie 
Agata

Komentarze

Prześlij komentarz